Nabízíme profesionální LPG přestavby. Jezděte ekologicky a levně! Ušetřete celou polovinu nákladů na pohonné hmoty a jezděte na LPG. LPG přestavby u Autoservisu MIKOV zajistí také delší životnost Vašemu motoru. Zajistěte si profesionální montáž LPG a jezděte chytře a zodpovědně. LPG přestavby všech typů vozidel a motorů Vám přinesou početné výhody LPG doslova při každé jízdě.

LPG přestavby jsou pro každé auto

Tým expertů z Autoservisu Mikov realizuje LPG přestavby pro široké spektrum automobilů. LPG přestavby jsou skvělou investicí! Garantujeme špičkovou kvalitu a výhodnou cenu LPG (oproti konvenčním palivům) pro všechny uvedené typy:

  • Centrální vstřikovač pro starší vozy s karburátory. Vozidla se vstřikováním a řízeným katalyzátorem potřebují řídicí jednotku LPG. Cena zhruba od 9.000 Kč, s řídicí jednotkou od 18.000 Kč
  • Kontinuální vstřikování pro novější vozy, kde je přísun paliva LPG zajišťován pro každý válec zvlášť. Vyšší výkonnost i nižší spotřeba. Cena zhruba od 22.000 Kč.
  • Sekvenční vstřikování pro moderní automobily. Disponuje elektronicky řízenými tryskami pro distribuci paliva LPG do válců. Cena zhruba od 27.000 Kč.

Obraťte se na nás a jezděte výhodně. Přestavby LPG od společnosti Autoservisu Mikov se vyplatí každému.

FOTO LPGSchema LPG

Revize LPG včetně průběžné plynové diagnostiky

V případě montáže LPG do vozidla je nutná pravidelná jednoroční revize LPG z důvodu bezpečnosti provozu. Pravidelná revize LPG obsahuje kontrolu těsnosti plynových rozvodů, spojů a kabeláže, stejně jako vyhřívacího systému pro reduktor (zamezení úniku chladící kapaliny).

Výměna filtru plynné fáze se provádí po ujetí cca 20 - 25 000 km.

Upozorňujeme na životnost nádrže 10 let od data výroby, která je právě při provádění revize LPG sledována a v případě prošlé životnosti nádrže LPG není revize potvrzena.

Revize LPG může, ale nemusí obsahovat i kontrolu seřízení. Je nutno zdůraznit, že v Autoservisu Mikov  je v ceně revize LPG zahrnuta i průběžná plynová diagnostika a případné do seřízení LPG. Vše provádíme v stacionárním režimu (v dílně) a v případě nutnosti i v dynamickém režimu (na silnici za provozu).

Přimazávání ventilů

Při montáží LPG od společnosti Autoservis MIKOV i po jejím úspěšném absolvování Vám vždy poskytneme maximální LPG servis. Kromě povinné revize LPG Vám také podáme veškeré informace ohledně LPG přestavby. Právě přimazávání ventilů patří spolu s otázkou LPG a oleje mezi nejčastější dotazy. Jako to tedy je s LPG a přimazáváním ventilů ve skutečnosti?

Primazavani ventilu

U LPG zařízení platí, že neexistuje žádný oficiální seznam vozidel, které vyžadují použití přimazávání ventilů. LPG je suché hořlavé palivo, které, na rozdíl od benzinu, neobsahuje přísady ke snižování opotřebení. LPG vstupuje do spalovací komory jako plyn s vyšším oktanovým číslem (112), což vede k vyšším spalovacím teplotám. Zařízení k přimazávání ventilů v Autoservisu MIKOV montujeme do vozidel přání zákazníků.

Obraťte se na nás a my rádi vyřešíme jakýkoli Váš problém a poskytneme cenné informace ohledně LPG přestavby.

Konzole ladění chyb Joomla!

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze